Webinary Grupy TOM

Korzystaj z wiedzy ekspertów Grupy TOM. Podczas prowadzonych webinarów poruszamy kwestie, które dotyczą Twojego biznesu - czyli wprowadzającego produkty w opakowaniach i opakowania. Uczymy, czym są opakowania i jak je rozliczać, tłumaczymy ustawowe obowiązki przedsiębiorców w zakresie opakowań i pokazujemy, w jaki sposób ułatwiać sobie prowadzenie biznesu, w którym wykorzystywane są opakowania. Śledzimy zmiany w przepisach i omawiamy je podczas webinarów po to, abyś Ty nie musiał tego robić.

Pamiętaj - nasze webinary są bezpłatne!


Webinary Grupy TOM

Dlaczego warto brać udział w naszych webinarach?

 1. 1

  Przekazujemy tylko aktualną wiedzę

  Mamy świadomość nieustannych zmian w przepisach i śledzimy je na bieżąco. Masz pewność, że przekazywana wiedza jest zawsze aktualna!

 2. 2

  Podpowiadamy, sugerujemy, radzimy

  Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i podpowiadamy jak skutecznie i zgodnie z prawem rozliczać opakowania i produkty w opakowaniach.

 3. 3

  Tłumaczymy przystępnym językiem

  Chcemy, aby nasze webinary były zrozumiałe dla wszystkich. Tłumaczymy powoli i powtarzamy omawiane tematy, aby każdy je zrozumiał.

 4. 4

  Odpowiadamy na wszystkie pytania

  Podczas webinaru jest zawsze czas na sesję Q&A. Nie boimy się pytań i odpowiadamy na każde, także te trudne lub nietypowe.

 5. 5

  Możesz do nas napisać

  Podajemy kontakt do naszych ekspertów - tak na wszelki wypadek. Jeśli po webinarze pojawią się dodatkowe pytania - możesz je nam zadać.

 6. 6

  Webinary są zawsze darmowe!

  Nie pobieramy opłat za prowadzone przez nas webinary. Możesz dołaczyć z dowolnego miejsca, z dowolnego urządzenia.

Nie czekaj z rejestracją na webinar do ostatniej chwili!

Nasze webinary są i zawsze będą bezpłatne. Chcemy, aby mogli brać w nich udział wszyscy, dla których tematy związane z opakowaniami i produktami w opakowaniach są ważne.
Zależy nam również na jakości przekazywanej wiedzy dlatego liczba miejsc na każdy webinar jest ograniczona. Pamiętaj o tym i nie czekaj do ostatniej chwili z rejestracją.

Zapisz webinar w swoim kalendarzu!

Po rejestracji na webinar otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem. W wiadomości znajdziesz link, do dodania wydarzenia do swojego ulubionego kalendarza - Google, iCal lub Outlook. Skorzystaj z tej opcji, aby nie zapomnieć dołączyć do spotkania. O zbliżającym się terminie webinara będziemy Ci przypominać dodatkowymi wiadomościami e-mail.


Zapisz webinar w swoim kalendarzu!

Pytania dot. webinarów Grupy TOM

01 Jak wziąć udział w webinarze?

Po rejestracji na webinar otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem prowadzącym do webinaru. Użyj linku w dniu wydarzenia - trafisz do poczekalni. Jak tlyko wydarzenie się rozpocznie, organizator wpuści Cię na webinar.
Copyright © 2024 Organizacje Odzysku Grupa TOM