Odbiór odpadów przemysłowych

Branża, w której działasz, oraz odpady, które generujesz, mogą stanowić świetne źródło surowca, z którego powstaną nowe przedmioty. Nie ograniczamy się w swoich działaniach - współpracujemy z dużymi zakładami i odbieramy przemysłowe ilości materiałów, niezależnie od branży. Od wielu lat współpracujemy z największymi zakładami, które są w stanie przetwarzać duże ilości złomu, surowców oraz elektrośmieci, które odbieramy od naszych klientów.

Ty przekazujesz nam odpady - my dajemy im nowe życie!


Odbiór odpadów przemysłowych

Transport i logistyka odpadów

Wykorzystujemy wiedzę oraz ponad 30-letnie doświadczenie i wspólnie z Klientami optymalizujemy sposoby zagospodarowania strumienia odpadów powstających w firmie. Zapewniamy bezpieczny i zgodny z przepisami transport praktycznie każdego rodzaju odpadów przemysłowych. Współpracujemy z największymi recyklerami i zakładami przetwarzania, dzięki czemu mamy pewność, że wytworzone przez Ciebie i przetransportowane przez nas odpady zostaną zagospodarowane z poszanowaniem prawa i z dbałością o środowisko.


Transport i logistyka odpadów

Doradztwo i outsorcing

W ramach współpracy outsourcingowej przejmujemy od klientów działania niezwiązane z podstawową działalnością tak, aby zwiększyć efektywność selektywnej zbiórki już na etapie powstawania odpadu przy produkcji i w łańcuchu dostaw, przyczyniając się do obniżenia kosztów w zakresie zarządzania odpadami w przedsiębiorstwie. Po naszej stronie pozostaje identyfikacja odpadów, wybór pojemników do przechowywania oraz zorganizowanie transportu odpadów do recyklingu lub unieszkodliwienia z terenu zakładu.


Zleć odbiór odpadów
Doradztwo i outsorcing

Skontaktuj się z nami!

Zleć odbiór odpadów z Twojego zakładu. Opowiedz nam o Twoim biznesie a my zaproponujemy optymalne rozwiązania.

telefon: 91 46 92 170

e-mail: biuro-szczecin@grupatom.pl

Copyright © 2024 Organizacje Odzysku Grupa TOM